Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У полтавській Політехніці відкрили інноваційну лабораторію психодіагностики та корекційно-розвивальної роботи

У полтавській Політехніці відкрили інноваційну лабораторію психодіагностики та корекційно-розвивальної роботи

22 грудня на базі кафедри психології та педагогіки факультету фізичної культури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» урочисто відкрили інноваційну лабораторію психодіагностики та корекційно-розвивальної роботи. З метою підвищення якості практичної підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальностями 053 «Психологія» та 012 «Дошкільна освіта» лабораторію обладнали найсучаснішою технікою та створили комфортний науково-освітній простір для індивідуальних та групових навчальних занять, консультацій та корекційної роботи з практичним психологом.

Джерело: Полтавська політехніка

Символічну стрічку у присутності студентів, викладачів та студентів  університету  перерізали ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, голова Комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради, депутат обласної ради Олег Діденко, доктор психологічних наук, професор, завідувачка кафедри психології та педагогіки Світлана Яланська та президентка Студентського парламенту Полтавської політехніки Людмила Билим.

За словами голови Комісії з питань освіти, науки та культури Полтавської обласної ради, депутата обласної ради Олега  Діденка, професія психолога, звісно,  не вирішить всіх накопичених роками проблем людства, проте суттєво  знизить  рівень пануючої у суспільстві напруги.

«Обираючи таку відповідальну та вкрай важливу професію, варто, передусім,  бути готовим  допомогти людині, яка морально та психологічно заблукала. Без надійної психоемоційної підтримки людство просто захлинеться у власних негараздах та невмінні розібратися з найактуальнішими проблемами. Надзвичайно приємно, що Полтавська політехніка як  один  з  провідних    класичних університетів України вкотре стала найсучаснішим майданчиком для налагодження поліпрофесійного діалогу науки та практики, втіленням пануючої тут наукової та освітньої синергії. Створена комфортна зона комунікації практичного психолога з відвідувачами засвідчує, що успішне втілення  усіх задумів не за горами, а студенти зможуть отримати якісну освіту європейського рівня та поглиблять  отримані soft skills! Бажаю успіхів, нових вагомих досягнень та лише  приємних емоцій!», – зазначив Олег Діденко.

Система Orphus