Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській обласній філармонії презентували концерт пам’яті В’ячеслава Хурсенка

У Полтавській обласній філармонії презентували концерт пам’яті В’ячеслава Хурсенка

8 грудня у Полтавській обласній філармонії презентували авторський концерт Заслуженого артиста України, соліста Миколи Гармаша “Мій Хурсенко” в співпраці з Олегом Шеременком, Оксаною Владикіною, Олегом Селезнем, Валерієм Шишовим, Сергієм Мазуром і Сергієм Прокопишиним.

Це ретроспектива і переосмислення творчого спадку поета і композитора з Луцьку В’ячеслава Хурсенка до його 55-річчя. На жаль, талановитий автор надто рано пішов з життя, залишивши шанувальникам і виконавцям у спадок десятки прекрасних пісенних творів. Його “Сповідь” і “Соколята” по праву займають почесні місця в золотому фонді української сучасної пісні й стали по суті культурним надбанням України.

Створивши потужну концертну програму пісень цього автора, Микола Гармаш не лише віддав шану генію митця, а й зігрів теплим спомином серця всіх поціновувачів його таланту. Режисером концерту й ведучою цього разу виступила заслужений працівник культури України, заступник директора обласної філармонії Лариса Семеняга.

Публіка насолоджувалась, аплодувала й підспівувала, адже ці пісні знайомі й улюблені для багатьох. І величезна вдячність всім, хто долучився до задуму й втілюючи проєкт, дав пісням знову зазвучати з потужних голосів наших улюблених артистів.

“На мою думку творчий доробок В’ячеслава Хурсенка, який так рано пішов з життя – неоціненний, вважаю, це «золотий фонд» української пісні. У нього десятки потрясаючих творів, які мають лунати. Дякую талановитим колегам, які зробили прекрасний концерт!”, –  висловив свою думку про подію директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик.

 

Марія Бойко

Система Orphus