Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській філармонії відбувся концерт-присвята Назарію Яремчуку

У Полтавській філармонії відбувся концерт-присвята Назарію Яремчуку

30 листопада у Полтавській обласній філармонії відбувся Концерт-посвята народному артисту України Назарію Яремчуку до 70-річчя від дня народження.

Голосом епохи був Назарій для українців всього світу – дзвінким, мудрим, сонячним і рідним. Навіть ті, хто не знав його особисто – сприймали щедрий талант його, як дар Божий, що сіє радість довкола себе.

“Є два поняття зірки. Одне, коли самого себе віддзеркалювати в тому образі. А друге, коли переломлювати ті промені від себе і віддавати їх людям. Я вважаю, що цей другий шлях найправдивіший”, – не можна втриматись від цитування самого Назарія Яремчука.

У концерті-посвяті, режисером якого стала Світлана Кравченко, взяли участь артисти, чимало яких мали честь дружити й спілкуватись із Назарієм Яремчуком за життя. На одні сцени з генієм свого часу виходили учасники гурту “Краяни-bend” і заслужена артистка України Тетяна Садохіна. Але й для решти учасників дійства Лауреатів міжнародних конкурсів Ігоря Години, Марини Ткаченко, Лариси Борисенко, Володарки Гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу “Зоряний час” Вікторії Бовтік, Заслужених артистів України Олени Шевченко й Миколи Гармаша пісні з репертуару Назарія Яремчука “золоті” й дорогі серцю.

І глядачі аплодували й співали разом з натхненними виконавцями, адже твори Володимира Івасюка, Ігоря Поклада, Юрія Рибчинського, Михайла Ткача, Олександра Злотника, Андрія Демиденка, Вадима Крищенка, Геннадія Татарченка, Льва Дутківського, Павла Дворського – кращих поетів і композиторів ХХ століття незабутні.

А легендарна “Червона рута” у фіналі об’єднала всіх присутніх у єдиному пориві вдячності й щирому спомині про Генія Української Пісні – Назарія Яремчука.

 

Марія Бойко

Фото – Іван Куценко

Система Orphus