Ви тут:
Культура Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтавській філармонії провели новорічні світські раути

У Полтавській філармонії провели новорічні світські раути

25 і 26 грудня в Полтавській обласній філармонії проходили Новорічні світські раути – незвична форма дійства, коли концерту передує вишуканий прийом припав до душі багатьом глядачам.

Автором ідеї й режисером, яка втілила цікаву програму “Щасливі мелодії Нового року” стала заступник директора, заслужений працівник культури України Лариса Семеняга.

Найперше – гостям пропонували Новорічні передбачення і запрошені дуже тепло поставились до маленького дива. За дегустацією зустрілось чимало друзів і було подаровано море усмішок і добрих побажань.

І зазвучали щасливі мелодії – у першому відділенні концерту в супроводі камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова (керівник – Лідія Шкаровська) виступили солісти – заслужена артистка України Олена Шевченко, лауреати міжнародних конкурсів Аліна Філіпюк, Руслан Христиченко, Лариса Борисенко. Було створено першу в Україні «Галерею мрій» – під незрівнянну музику оркестру ведуча свята Катерина Кібенко запропонувала 256 гостям наміряти щось своє. Під Новий рік всі мрії неодмінно здійсняться!

Антракт дав можливість охочим насолодитись вишуканими фотозонами. А друге відділення було більш естрадним – свої натхненні виступи подарували заслужені артисти України Микола Гармаш і Тетяна Садохіна, хореографічні композиції представили колективи «Флеш» (керівник Світлана Кутєпова) і «Міленіум» (керівник – Олена Таранцева), солісти Оксана Владикіна, Жанна Лтавська. Дует “VIOLIN_COVER_MIX” скрипалька Альона Кіба і Dj Cherkasoff (В’ячеслав Козлов) представили крутий і драйвовий кавер на улюблену всіма пісню Миколи Мозгового “Край, мій рідний край”.

“Свято вдалося – про це свідчили овації й те, що люди не поспішали розходитися, а ще спілкувались, обмінюючись враженнями! Дякую колегам, що так натхненно подарували публіці своє мистецтво! І, думаю, що дійство у форматі рауту стане для філармонії особливою родзинкою, повторимо його, скажімо, на день закоханих чи навесні! Прийти на концерт до Полтавської філармонії – романтично і вишукано!”, – поділилась планами режисер світського рауту Лариса Семеняга.

 

Марія Бойко

Фото – Полтавська обласна філармонія

Система Orphus