Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві виступить Національний Хор України імені Верьовки

У Полтаві виступить Національний Хор України імені Верьовки

15 січня у Палаці дозвілля “Листопад” відбудеться концерт Національного Хору України імені Г. Верьовки з програмою “Різдво йде світом”.

Національний академічний народний хор імені Верьовки, що має звання заслуженого, був заснований ще в 1943-му році Харкові, йдеться на сайті internet-bilet.

Засновником і керівником хору став Григорій Гурійович Верьовка – видатний педагог і діяч культури, хоровий диригент, а також композитор. Саме завдяки йому в репертуар хору спочатку увійшли не одні лише народні пісні, а й класичні твори П. Ніщинського, М. Лисенка, К. Стеценка, М. Леонтовича, а також пісні композиторів-сучасників – Л. Ревуцького, Б. Лятошинського, П. Козицького, П. Майбороди, В. Кирейка, М. Колсси, І. Шамо та ін., написані на слова В. Сосюри, П. Тичини, А. Малишка, П. Воронька та ін.

“Хор імені Григорія Верьовки подарує вашій родині величне Різдвяне дійство! Плекаючи українські традиції, у період зимових свят знаменитий колектив привезе у ваше місто великий концерт “Різдво іде по світу”. Мелодика виконання колядок та щедрівок, захоплюючі танці хореографічної групи і фольклорна феєрія від віртуозів оркестру народних інструментів запам’ятаються назавжди”, – йдеться на сайті kasa.in.ua.

Придбати квитки можна за посиланням. Ціна: 170-350 грн.

Фото Вікіпедія

Система Orphus