Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві встановили тарифи на теплову енергію

У Полтаві встановили тарифи на теплову енергію

30 грудня відбулося засідання виконавчого комітету. На засіданні присутні заступники міського голови, голови районних у місті Полтаві рад, старости старостинських округів, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, ЗМІ.

На порядку денному 14 питань, які стосуються внесення змін до бюджету, встановлення тарифів на теплову енергію, сфери житлово-комунального господарства.

Члени виконкому підтримали, попередньо розглянуте на депутатській комісії, рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2021 рік». За інформацією начальника бюджетно-фінансового управління Тетяна Кустолян, відповідно до пропозиції головного розпорядника бюджетних коштів – Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради, з метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із забезпеченням теплопостачання споживачам 109 мікрорайону м. Полтави, під час проведення опалювального сезону 2021/2022 року, передбачити у тимчасовому розписі на 2022 рік асигнування для ТОВ “Полтаватепло”. Управління житлово-комунального господарства перерахує у 2022 році кошти фінансової підтримки на рахунок ТОВ “Полтаватепло”, повідомили у пресслужбі Полтавської міськради.

Також під час засідання було затверджено види, зразки та вимоги до електронних квитків, які впроваджуються у громадському транспорті м. Полтава. Зразки електронних квитків можна переглянути за посиланням.

Читайте також: Електронна оплата проїзду: у Полтаві затвердили види електронних квитків

Внесли зміни і до проєктів, які будуть реалізовані виконавчими органами Полтавської міської ради у 2021/2022 році відповідно до партиципаторного бюджетування (бюджету участі).

Крім того, члени виконкому підтримали рішення про встановлення тарифів на теплову енергію для постачальників ТОВ «ТЕГ», ТОВ «ТЕМПОЛ»,ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ»,ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ ПОЛТАВА». Окремим рішенням було встановлено тариф на теплову енергію підприємствам, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, а саме: ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ТЕПЛОІНВЕСТ П», ТОВ «МІНЕКОМ», ТОВ «КАПРЕМОНТ», ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО», ТОВ «ОКТАН», ТОВ «ОКТАН ТЕРМО», ТОВ «САНЕК».

Наступне засідання виконавчого комітету відбудеться 13 січня 2022 року.

Система Orphus