Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вшанують пам’ять Героїв російсько-української війни, які полягли за незалежність восени цього року

У Полтаві вшанують пам’ять Героїв російсько-української війни, які полягли за незалежність восени цього року

З ініціативи Північно-східного відділу Українського інституту національної пам’яті 16 грудня, у четвер, о 16-00 год. у Свято-Успенському кафедральному соборі Православної Церкви України (ПЦУ) м. Полтава відбудеться  панахида по усіх захисниках України, які восени 2021 року загинули на російсько-українському фронті.

Полеглі у вересні
Полеглі у жовтні
Полеглі у листопаді

 

Участь у вшануванні Героїв візьмуть співробітники  Полтавського обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України, Полтавського обласного військового територіального центру комплектування та соціальної підтримки  та курсанти й викладачі Полтавського військового коледжу сержантського складу Інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.  

Після панахиди поіменно згадають полеглих Героїв, їхні біографії, досягнення на службі та обставини загибелі.

Також особливістю цієї панахиди буде й вшанування уродженців Полтавщини – учасників 2-го Зимового походу Армії УНР – героїчної спроби відновити державність України. Цьогоріч з нагоди сторіччя з часу походу згідно з Постановою Верховної Ради і з ініціативи УІНП пам’ять учасників  2-го Зимового походу Армії УНР вшановується на державному рівні.

 ДОВІДКОВО: Захід присвячений вшануванню пам’яті бойових втрат Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань Операції об’єднаних сил) у 2020 році. Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті  спільно з Полтавською єпархією ПЦУ  регулярно  вшановують пам’ять захисників України, загиблих в російсько-українській війні. Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень, встановлених Постановою КМУ.

Полтавська єпархія ПЦУ

Північно-східний міжрегіональний відділ УІНП

 

Перейти до вмісту