Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся вечір камерної музики

У Полтаві відбувся вечір камерної музики

10 грудня в новому арт-просторі Полтавського академічного симфонічного оркестру відбувся «Вечір камерної музики», автором ідеї, диригентом і солістом якого став Єлізар Пащенко.

Головний задум – спілкування з глядачами у форматі «очі в очі», коли не потрібна апаратура й до душі музикантів можна торкнутися власним серцем. Публіки було небагато – захід розрахований всього на декілька десятків осіб, але завжди саме такі концерти відбуваються при повному аншлазі.

Програму з творів класичних і сучасних композиторів натхненно представили – Світлана Сницька (скрипка), Дмитро Голобородов (скрипка), Ксенія Іванченкова (скрипка), Євгенія Мороз (скрипка), Костянтин Мелешко (альт), Михайло Максимов (конробас), Світлана Ричагова (віолончель), Тетяна Франчук (рояль). І це було романтично, трепетно, пристрасно та прекрасно!

«Проєкт «Камерна музика з Єлізаром Пащенко» був задуманий дуже давно. Головною ідеєю була популяризація кларнетової музики у різних жанрах – від класики до сучасності. Від мене особисто щира подяка кожному музиканту, який приймав участь в цьому концерті», – поділився враженнями Єлізар Пащенко.

А ще депутат Полтавської обласної ради Яніна Барибіна повідомила у своєму ФБ, що спрямувала кошти розвитку територій області на придбання обладнання і предметів довгострокового користування (одяг сцени (задня завіса) та система кріплення для Комунального закладу «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради.

«Сподіваюся, що зовсім скоро глядачі побачать оновлену залу і будуть насолоджуватися новими мелодіями, які для нас так старанно готують оркестранти», – додала Яніна Барибіна.

Марія Бойко

Фото – Єлізар Пащенко

Система Orphus