Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся сольний концерт Лани Тригуб

У Полтаві відбувся сольний концерт Лани Тригуб

14 грудня глядацька зала Полтавського Центру культури і дозвілля зустріла шанувальників творчості талановитої співачки Лани Тригуб. Її сольний концерт став “першою ластівкою” великого концертного проєкту, який в Центрі культури і дозвілля планують втілити у 2022 році – в задумі розширити саме концертну діяльність, як серед запрошених артистів, так і полтавських виконавців.

Ідея й належить заступнику директора з культурно-масової та методичної роботи Центру культури і дозвілля Лані Тригуб, яка є магістранткою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – кафедри музичного мистецтва та хореографії за спеціальністю естрадний вокал.

Лана співає з самого дитинства, з відзнакою закінчила Полтавський коледж мистецтв імені Миколи Лисенка, лауреат багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, переможниця проєкту “Magic Voice”, суперфіналістка IV обласного телевізійного конкурсу “Квадрат Успіху”, куратор Відкритого міського проєкту молодих виконавців та конферансу “Voice of city“.

“Перший вихід на сцену був, мабуть, у першому або другому класі – і вже тоді я чітко знала ким хочу бути. Але, закохавшись, обрала сім’ю. Вийшла заміж, народила донечку. Мені здавалось, що поєднати кар’єру співачки з родиною неможливо. Як же я помилялась!”, – пригадує Лана Тригуб.

Концерт пройшов у затишній атмосфері, запрошені були близькі друзі та колеги. Програму складали зарубіжні хіти, народні пісні у сучасній обробці та твори українських композиторів.

“Нині все по-іншому. Я дуже вдячна всесвіту і кожному, хто посприяв моєму поверненню на сцену. Це моя стихія. Я кайфую і безмежно ціную людей, які почали з’являтись в моєму житті й відігравати таку важливу роль. Хочу побажати кожному – обирайте професію за покликанням, без сумніву, все навколо буде допомагати вам, повірте. Тільки тоді ви будете по-справжньому щасливою людиною!”, – підсумувала подію співачка Лана Тригуб.

Марія Бойко

Фото – Полтавський Центр культури і дозвілля

Система Orphus