Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулася прем’єра новорічної казки “Таємниця різдвяних подарунків”

У Полтаві відбулася прем’єра новорічної казки “Таємниця різдвяних подарунків”

17 грудня у великій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулася прем’єра новорічної казки “Таємниця різдвяних подарунків”, яку переглянули близько 300-т наймолодших вихованців гуртків.

Захід провели з дотриманням всіх карантинних вимог і він довів, що сучасна малеча, як ніхто, вірить у торжество добра над злом та постійно очікує на дива.

Вперше за декілька років при підготовці новорічних заходів за основу була взята казка полтавського автора, члена Полтавської спілки літераторів, лауреата конкурсу “Краща книга Полтавщини” Віктора Сердюка. Це захоплююча історія про різдвяних янголят, які розносять подарунки на свято Різдва під керівництвом Святого Миколая, про мешканців Замку Вічної Мерзлоти, а ще про те, що добре серце здатне розтопити навіть вікову кригу. Ідею автора, з погодженими з ним же змінами, на сцені втілили заступник директора з виховної роботи Олександр Рець (Святий Миколай), завідувач відділу організаційно-масової роботи Юлія Зірка (Янгол Тея), культорганізатори Олексій Рощупкін (Темнуш), Діана Жаркова (Янгол Ружа), Ірина Кулінченко (Лідниця), вихованці гуртка видовищно-театралізованих заходів “Імпровіз-шоу”, Народного колективу школи сучасної хореографії “Тотус”, Заслуженого колективу театру мод “Силует” і вся творча постановча група (художник-оформлювач Олена Давиденко, хореограф-постановник Марія Цимбал, костюмер Тамара Піщенко, звукорежисер Андрій Андрущенко, освітлювач Володимир Піщенко, машиніст сцени Костянтин Тімофєєв).

Почесним гостем заходу був і сам автор Віктор Сердюк разом зі своєю родиною, який після перегляду подарував ОЦЕВУМу збірки своїх нових творів.

У цей же день поновила свою роботу виставкова зала ОЦЕВУМу, де розгорнуто експозицію «Новорічний серпантин», на якій представлені роботи вихованців закладу. Тут і іграшки зроблені власноруч, і листівки, і сніжинки, і малюнки… Усі вироби цікаві, різноманітні, оригінальні. Одним словом, панує всеохоплююча передноворічна атмосфера.

Марія Бойко

Фото – ОЦЕВУМ

Система Orphus