Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулась головна рок-подія року

У Полтаві відбулась головна рок-подія року

19 грудня в арт-просторі “Villa Крокодила” відбулась головна подія року в рок-тусовці Полтави. Грандіозною вечіркою #oneyrobirthdayparty музиканти відсвяткували 29 років груту “Онероїд”.

Найсміливіші та найвірніші, поборовши виклики пандемічного часу – прийшли та приїхали особисто. Решта ж шанувальників мала можливість приєднатись до прямої трансляції.

Гурт заснували Анатолій Волик і Андрій Боркунов. Все почалося ще раніше, але річницю рахують від того, як у грудні 1992 року уперше зіграли на панк-фестивалі «Майбутнього немає», який самі ж і організували, орендувавши для цього кафе – такого в Полтаві ще не траплялось. Так з’явилась дата, від якої рахують народження гурту “Онероїд”. А ще Андрій Боркунов пригадав, що подія знаменна ще й тим, що познайомила Анатолія Волика з майбутньою дружиною, яка в якості журналістки прийшла на захід – відтоді живуть щасливо.

Цьогорічний 5-ти годинний марафон подарував море драйву та потужний заряд позитиву. Окрім, власне виступу іменинників, вони запросили приєднатись полтавські гурти “Хештег”, “Ктулху”, “Майор Пронін”, “Транс-Формер”, рок-н-рол бенд “Ордер на ареSZт” (Київ-Полтава) та запальних “Bud’more” (Харків-Краснокутськ).

“Дякуємо шанувальникам за підтримку – ви в нас найкращі! Окремо респект і уважуха друзям – колегам по сцені! Таки ж дали жару! “Ктулху” вдарили потужного панку, “Хештег” додали романтики, рок-н-рол “Ордер на ареSZт” додав настрою, потужні рокові рифи “Транс-Формер” та “Майор Пронін” зарядили енергією, а яскраві “Bud’more” просто порвали зал! Нам теж дісталося багато оплесків, добрих слів і теплих обіймів, за що вдячні вам усім! Глядачам онлайн-трансляції дякуємо за перегляди та добрі коментарі!”, – підсумував фронтмен гурту Андрій Боркунов.

Музиканти вже почали працювати над грандіозним заходом з нагоди 30-річчя, який відбудеться традиційно у «Villa Крокодила» в грудні 2022, а ми будемо на нього чекати.

 

 

 

Марія Бойко

Фото – Ігор Лотиш

Система Orphus