Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві в супроводі симфонічного оркестру виступив Сергій Замицький

У Полтаві в супроводі симфонічного оркестру виступив Сергій Замицький

13 грудня в концертній залі Полтавського академічного симфонічного оркестру представили кращі увертюри та арії світової опери.

Цікаву й складну програму втілив зі своїми неймовірними колегами головний диригент колективу, народний артист України Віталій Скакун. Солірував лауреат багатьох міжнародних конкурсів, соліст Харківського академічного театру опери та балету, бас – Сергій Замицький.

“З Полтавським симфонічним оркестром Сергій Замицький співпрацює уже не перший рік. Полтавці завжди тепло зустрічають нашого гостя. Він уже, як наш земляк. Сергій встиг попрацювати з багатьма диригентами, як в Україні так і за кордоном, а у 2010 році Сергій був ще й учасником відомого телешоу X-фактор”, – розповів про зіркового соліста директор оркестру Михайло Малько.

Глядачі насолоджувались і щедро аплодували після кожного виконаного шедевру.

“Дякую моїм музикантам за виконання складних класичних творів, тим більше, що всі увертюри вимагають швидких темпів. Запрошений наш соліст, один з кращих басів України Сергій Замицький вкотре здивував музикантів і публіку високим професіоналізмом. Також, дякую всій нашій команді, які не були на сцені. Адміністрація оркестру робить все, щоб створити гарні умови для створення таких високих програм. А також, подяка постійній ведучій наших академічних концертів Анастасії Горбаньовій”, – підсумував подію диригент, народний артист України Віталій Скакун.

Марія Бойко

Фото: Михайло Малько

Система Orphus