Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартував інклюзивний проєкт “Час для мрії”

У Полтаві стартував інклюзивний проєкт “Час для мрії”

Цього року на відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Полтавський Центр культури та дозвілля разом з Творчим Центром Наталії Май і громадською організацією “Надія Є” (членами якої є молодь з інвалідністю) реалізовує INVAпроект “Час для мрії”.

Він передбачає безкоштовні уроки з вокалу та запис пісні в професійній студії. Заслужена артистка України Наталія Май подарувала учасникам проекту авторську пісню, яка стане справжнім гімном добра і любові. Проєкт стартував 3 грудня.


До цієї дати приурочене й мотиваційне відео, яке створив методичний центр ЦКД аби висловити їм свою підтримку та показати наскільки сильною може бути людина, незважаючи на життєві труднощі!

Полтавський Центр культури та дозвілля є майданчиком для реалізації проектів різної направленості та задовольняє потреби людей різних категорій. Кожного року заклад приймає близько 6000 людей з інвалідністю.

Більше 20 дітей вищезгаданої категорії відвідують творчі колективи ЦКД. Для людей з інвалідністю на базі ЦКД щорічно проводяться: розважально-ігрові програми до Дня святого Миколая та Різдвяних свят; Фестиваль творчості людей з інвалідністю “Від серця до серця”; Міжнародний пісенний фестиваль естрадної пісні для дітей та молоді з інвалідністю “Ніна Кірсо я вірю”; інклюзивні форуми.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb