Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели семінар для військових та громадських організацій

У Полтаві провели семінар для військових та громадських організацій

За сприяння Координаторів проєктів ОБСЄ в Україні та Міністерства оборони України у Полтаві 30 листопада та 1 грудня проходить регіональний семінар на тему “Взаємодія Збройних Сил України з громадянським суспільством”.

До семінару долучились представники громадських організацій та військових частин Полтавщини. Серед лекторів – представники Міністерства оборони України та Генерального штабу, повідомили у Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

“Це вже сьомий такий семінар у 2021 році. Унікальність даних семінарів у тому, що до їх проведення залучені національні експерти ОБСЄ”, – наголосив начальник Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України полковник Богдан Сеник.

“Взаємодія представників Збройних сил України з громадськістю не є питанням можливості чи бажання військових керівників, це є їх обов’язком”, – зауважив у своєму виступі один з них Тимофій Нікітюк.

Учасники семінару протягом двох днів вивчать питання взаємодії ЗСУ з громадянським суспільством, демократичного цивільного контролю, цивільно-військового співробітництва, міжнародного гуманітарного права тощо.

Система Orphus