Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві оголосили підсумки Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу

У Полтаві оголосили підсумки Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу

29 листопада на базі Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В.Лисенка відбувся Відкритий обласний дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу імені Володимира Путька учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Конкурс проводився дистанційно.

У конкурсі взяли участь 98 учасників з 12 областей України: міст Полтави, Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Кривого Рогу, Житомира, Білої Церкви, Херсона, Запоріжжя.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли: Неллі Ножинова (голова журі) – народна артистка України, провідний майстер сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя; Микола Демченко – директор Полтавського коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка, заслужений працівник культури України; Лариса Лук’янова – викладач циклової комісії «Спів», заслужена артистка України; Олена Бугай – викладач, голова циклової комісії «Спів»; Рубан С. Г. – викладач циклової комісії «Спів» визначили переможців вокального змагання.

За рішенням журі переможцями Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька 2021 року стали:

Молодша вікова категорія

I місце:

Книжник Марк (Котелевська мистецька школа, Полтавська обл.);

Сойко Артем (ДМШ № 3, м. Херсон);

Вакарук Аліна (Марківська школа мистецтв, Луганська обл.);

Глущенко Данило (Марківська школа мистецтв, Луганська обл.);

Сиволап Кирило (Новопсковська школа мистецтв, Луганська обл.);

II місце:

Жаболенко Данііл (ДМШ №1, м. Запоріжжя);

Василько Васіліса (ДМШ №13 ім. М, Т. Коляди, м. Харків);

Федорцов Михайло (ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди, м. Харків);

Єрьоменко Мілана (ДМШ № ім. М, В, Лисенка , м. Харків);

Полторацький Денис (Калинівська школа мистецтв, Київська обл.);

III місце:

Сущенко Ангеліна (Карлівська ДМШ, Полтавська обл.);

Рудник Прохор (ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди, м. Харків);

Кускова Маргарита (Зміївська школа мистецтв, Харківська обл.);

Захватаєва Єва (Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі, м. Полтава);

Ребенок Леся (Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського);

Косик Марта (ДМШ м. Комарно, Львівська обл.).

Середня вікова категорія

I місце:

Онищук Дарія (Ізяславська школа мистецтв, Хмельницька обл.);

Шахраманян Арман (Кременчуцька ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського);

Богуш Софія (Чернігівська музична школа №1 ім. Стефана Вільконського);

Леоненко Олег (Музична школа “Гармонія”, м. Житомир);

II місце:

Лізенко Юлія (Полтавська ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка);

Дмитренко Ольга (Новопсковська школа мистецтв, Луганська обл.);

Якобчук Богдана (Ізяславська школа мистецтв, Хмельницька обл.);

Ляскало Вікторія (Карлівська ДМШ, Полтавська обл.);

III місце:

Щербакова-Мурадова Карина (Рубіжанська дитяча школа мистецтв, Луганська обл.);

Калинич Дарина (Ізяславська школа мистецтв, Хмельницька обл.);

Срібна Маргарита (Мала академія мистецтв ім. Раїси Кириченко, м. Полтава);

Видиш Артем (Бахмацька школа мистецтв ім.А.Розумовського, Чернігівська обл.);

Місюра Анастасія (Полтавська дитяча музична школа №1 ім.П.Майбороди);

IV місце:

Гавриш Софія (Решетилівська дитяча школа мистецтв, Полтавська обл.);

Чекіні Світлана (Мала академія мистецтв ім. Раїси Кириченко, м. Полтава);

Левченко Жасмін (Гребінківська дитяча музична школа, Полтавська обл.);

Буніна Софія (Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі).

Старша вікова категорія

I місце:

Ященко Артур (Білоцерківська школа мистецтв №5, Київська обл.);

II місце:

Верещук Ірина (Шишацька ДМШ, Полтавська обл.);

Варуша Анастасія (Полтавська ДМШ №1 ім. П. Майбороди);

III місце:

Моісеєнко Поліна (ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди, м. Харків).

Система Orphus