Ви тут:
Медицина Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві на дистанційному навчанні перебувають 67 класів

У Полтаві на дистанційному навчанні перебувають 67 класів

Наразі на дистанційній формі навчання у зв’язку з захворюваністю на коронавірусну хворобу учнів чи вчителів знаходиться 67 класів.

Про це повідомила заступниця міського голови Світлана Тарашевська.

70 учнів міста хворі на Covid-19.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я дозволило вакцинувати проти коронавірусної інфекції дітей з 12 років. Щеплення можна зробити вакциною Pfizer.

На 26 листопада в області 3265 дітей вакцинували проти коронавірусної інфекції.

Як вакцинувати дитину

Треба звернутись до педіатра або сімейного лікаря. Перевірити, чи пройшла дитина всі щеплення згідно Національного календаря щеплень. Якщо так, і немає протипоказань, лікар виписує направлення на вакцинацію.

Потім треба обрати пункт щеплення, де в наявності є вакцина Pfizer-BioNTech. Щеплення у пункті вакцинації проводиться лише у присутності батьків.

Чи можна вакцинувати від COVID-19 дитину після одужання від коронавірусу або рутинної вакцинації?

Після проведення рутинного щеплення потрібно зачекати 14 днів, а після одужання МОЗ рекомендує провести щеплення через 28 днів.

Чи можна згенерувати дитячий сертифікат вакцинації у «Дії»?

З 2 листопада у застосунку «Дія» можна отримати сертифікат про вакцинацію дитини, яка зробила хоча б одне щеплення. Згенерувати його можуть батьки у своєму додатку «Дія». Для цього потрібно додати свідоцтво про народження дитини, в меню «послуги» вибрати «COVID-сертифікат» та відправити запит, документ має «підтягнутись». З 14 років діти можуть самі встановити та авторизуватись в «Дії» за допомогою ID-карти або біометричного паспорту. Сертифікат у паперовому вигляді можна отримали після двох доз.

Чи вакцинують дітей в інших країнах?

Вакцину Pfizer-BioNTec використовують для щеплення дітей у понад 100 країнах світу, в тому числі у США, Канаді, Австралії, Японії, Великій Британії та країнах ЄС. В Ізраїлі дітям від 12 років вже дозволили робити третю «бустерну» дозу.

У провідних країнах наразі розпочинають щеплення вікової групи 5-11 років: відповідний дозвіл у США надали 3 листопада, у ЄС – вчора, в Ізраїлі вакцинація розпочнеться з 23 листопада.

Система Orphus