Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві анонсують онлайн-презентацію книжки Івана Черненка

У Полтаві анонсують онлайн-презентацію книжки Івана Черненка

Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара пропонує всім охочим долучитися до онлайн-презентації книжки Івана Черненка “Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога”, яка відбудеться в межах проєкту “Українські акценти”.

Організатори очікують на відверту розмову з автором, який працює в Роздільнянській центральній районній лікарні лікарем-анестезіологом, тому знає медичну сферу зсередини. А не секрет, що медицина наразі – досить контроверсійна тематика.

Іван Черненко мріяв стати вченим, винаходити ліки від усіх хвороб та щоб його ім’ям назвали якусь вулицю з дірявим асфальтом. Натомість щодня не лише рятує життя, а й вирішив написати книжку про українську медицину чесно, без прикрас, в якій називає речі своїми іменами. Але водночас так, щоб був приємний післясмак від читання. А сприяє цьому чудове почуття гумору автора.

Книжка “Сміх у кінці тунелю. Нотатки українського анестезіолога” щойно побачила світ у київському видавництві “Віхола”, яке спеціалізується на нон-фікшн літературі.

Тож якщо хочете почути відверту думку Івана Черненка про чесність і вимогливість, професіоналізм, повагу до самого себе і до пацієнта, то 8 грудня о 14. 00 підключайтеся за посиланням на платформі Zoom.

Ідентифікатор конференції: 892 7954 9704

Код доступу: 123

“Хочемо познайомити наших читачів з новою книжкою, яка є в нашій бібліотеці. Актуальна й важлива тема. Нам дуже цікава думка молодого автора, професіонала своєї справи, його погляд на сучасні події. Книжка починається легко і весело, але далі …, так далі треба читати. Очікуємо на цікаву презентацію та на чесну розмову із автором – Іваном Черненко”, – коментує майбутню подію завідувачка відділом соціокультурної роботи Наталія Рисенко.

 

Марія Бойко

Система Orphus