Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У поліцейських відділках Полтавщини запустять систему відеонагляду Custody Records

У поліцейських відділках Полтавщини запустять систему відеонагляду Custody Records

Новопризначений начальник ГУ НП у Полтавській області Євген Рогачов анонсував реалізацію ще однієї новації, завдяки якій планують забезпечити паритет якісного поліцейського сервісу в будь-якому населеному пункті області.

Про це він розповів на першій пресконференції після призначення. 

Мова про встановлення системи відеонагляду Custody Records. Перша така система має з’явитися в Ізоляторі тимчасового тримання №8, у Горішніх Плавнях. Відповідні ремонтні роботи у розпалі.

“Систему Custody Records будемо впроваджувати в кожному відділку. Щоб з моменту потрапляння до поліцейського відділку як особи, так і поліцейського, де вони перебуватимуть у приміщеннях, передбачені для написання заяв, спілкування, надання пояснень, складання адміністративних протоколів, були під постійною відеофіксацією. Це робиться для того, щоб попередити незаконні дії, які допускають поліцейські, і також захистити наших співробітників від провокативних дій і вчинків громадян, які потрапляють в наші приміщення”, – розповів Євген Рогачов.

Цей проєкт передбачає впровадження системи електронного обліку та відеофіксації, що має на меті захистити громадян від неправомірних дій поліцейських та, своєю чергою, убезпечити власне правоохоронців від безпідставних звинувачень у протиправних намірах.

 

Система Orphus