Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У новорічну ніч охороняти порядок на Полтавщині будуть близько 450 поліцейських та нацгвардійців

У новорічну ніч в 36-ти населених пунктах Полтавської області заплановано 47 новорічних масових заходів. Публічну безпеку та порядок в цих місцях забезпечуватимуть близько 450 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“У населених пунктах області вже працюють посилені наряди поліції, діяльність яких контролюється Ситуаційним центром обласного Главку. Крім того, ми передбачили створення необхідної кількості додаткових слідчо-оперативних груп. Весь особовий склад обласного апарату та територіальних підрозділів поліції націлений на превенцію порушень правил дорожнього руху, попередження та припинення хуліганських дій, запобігання травмуванню громадян через недотримання заходів безпеки під час використання салютних установок та петард, а також  на допомогу учасникам дорожнього руху, в яких виникли проблеми через погодні умови. Загалом на Полтавщині охороняти публічний порядок в новорічну ніч буде близько 450 поліцейських та нацгвардійців”, – розповів начальник обласного управління Полтавщини Євген Рогачов.

Читайте також: Що робити, якщо під час новорічних свят загубилась дитина: поради поліцейських 

Шановні мешканці та гості Полтавщини!

Поліція області вживає чимало заходів, аби ви змогли змістовно та безпечно відпочити в новорічні та різдвяні свята. Але для того, щоб досягти максимального рівня безпеки в нашому краї, кожен із вас має бути відповідальним за свої вчинки.   Рекомендуємо не порушувати закон, бути ввічливими і  толерантними до інших, уникати конфліктів та провокацій, слідкувати за дозвіллям дітей та  з розумінням і повагою ставитися до роботи поліції.

Також закликаємо вчасно повідомляти поліцію про підготовку до вчинення або вчинення правопорушень, дотримуватися встановлених правил карантину, пожежної безпеки, дорожнього руху, використання піротехнічних засобів, бути обережними під час виявлення підозрілих предметів, про що негайно повідомляти на спецлінію поліції “102”. 

 

 

Система Orphus