Ви тут:
Суспільство Україна 

У навчальних закладах погодили понад 15 тисяч меню, – Держпродспоживслужба

У навчальних закладах погодили понад 15 тисяч меню, – Держпродспоживслужба

З початку року Держпродспоживслужба розглянула майже 18 тисяч шкільних меню, з них 15,6 тисячі меню – погодили. Інші меню були повернуті на доопрацювання.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

“Реформа шкільного харчування, ініційована першою леді України Оленою Зеленською, є дуже важливою й стосується кожного з нас через здоров’я наших дітей. Для успішного впровадження цієї реформи потрібен ефективний контроль на місцях. Перш за все, цю функцію виконує Держпродспоживслужба. Окрім здійснення функцій контролю, наші фахівці погоджують меню, які використовуються у навчальних закладах”, – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Чотиритижневе сезонне меню та асортимент буфету у навчальних закладах дозволено використовувати після погодження з територіальним органом Держпродспоживслужби. Без такого погодження дозволено використовувати меню, яке затверджено наказом МОЗ України.

На розгляд для погодження меню, крім самого проєкту меню, спеціалістам Держпродспоживслужби надається накопичувальна відомість, за результатами експертизи якої оцінюється виконання норм харчування. В разі невиконання норм харчування оцінюється хімічний склад та енергетична цінність страв кожного прийому їжі та добового раціону в цілому та надаються відповідні пропозиції щодо необхідності корегування даного меню.

Визначається також відсутність заборонених страв, оцінюється чергування страв в меню, їх епідемічна небезпечність. Окрім того, вивчаються технологічні картки приготування кожної страви. За результатами розгляду меню надаються пропозиції по усуненню невідповідностей (за умови їх виявлення) з подальшим повторним погодженням.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus