Ви тут:
Суспільство Україна 

У МЗС назвали “черговою дезінформацією” заяви РФ щодо американських військових та хімічну зброю на Донбасі

У МЗС назвали “черговою дезінформацією” заяви РФ щодо американських військових та хімічну зброю на Донбасі

Міністерство закордонних справ України категорично відкидає інсинуації Росії про нібито хімічні речовини, інструкторів американських приватних військових компаній та обстріли житлових кварталів на сході України.

Про це йдеться у коментарі речника МЗС Олега Ніколенка, про це пише “Прямий

“Категорично відкидаємо інсинуації в бік України, які пролунали під час засідання колегії міністерства оборони Російської Федерації. Заяви міністра оборони про нібито хімічні речовини, інструкторів американських приватних військових компаній, обстріли житлових кварталів на Донбасі – чергові приклади масованої російської дезінформації. Росія продовжує створювати інформаційне прикриття для можливих подальших провокацій її військ на українській території”, – зазначив він.

Речник додав, що МЗС закликає російське керівництво припинити ворожу риторику і мову ультиматумів.

“Повернення Москви в конструктивне русло дійсно підтвердить задеклароване російським президентом на засіданні колегії прагнення вирішити конфлікт політико-дипломатичними методами”, – підкреслив Ніколенко.

У міністерстві зауважили, що першим кроком має стати початок виконання Росією Мінських домовленостей і домовленостей лідерів Нормандського формату.

Також, за словами Ніколенка, припинення російської збройної агресії проти України та відмова РФ від логіки конфронтації стане найкращою гарантією безпеки на європейському континенті.

Система Orphus