Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах підготували святкову казку для особливих дітей

У Лубнах підготували святкову казку для особливих дітей

Вихованці Лубенського Міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю кожного року з надією в серці чекають передсвяткових новорічних днів. Адже спеціалісти закладу докладають чимало зусиль, щоб потішити діток. З моменту, коли на вікні з’являється перша сніжинка, малеча починає чекати дива.

Цього року до діток завітав несподіваний гість, хранитель Нового року, чарівний Ельф. Цей казковий персонаж намагався створити для малят неймовірну феєрію свята, подарувати позитивні емоції, залучити до цікавих ігор та веселих танців. Дітки були захоплені емоційністю та креативністю Ельфа-чарівника. Вони із задоволенням намагалися виконувати усі його забаганки. І найменші, і найстарші наші вихованці брали участь в естафетах, відгадували загадки, ловили мильні бульбашки. А також разом з Ельфом закликали Дідуся Мороза та Снігуроньку, бо вже дуже хотілося подаруночків.

Все це казкове дійство завершилося веселим хороводом Діда Мороза, Снігуроньки, Ельфа та діток. Задоволені вихованці з радістю ділилися радісними емоціями зі своїми батьками. А ті, своєю чергою, мали змогу зробити яскраві фото з героями біля ялинки та новорічної фотозони.

Окремі слова вдячності працівники Центру адресують небайдужим людям, які з року в рік долучаються до привітань наших вихованців. Цього року до Святого Миколая дітки отримали смачні подаруночки від підприємців – волонтерів, а також від сім’ї Василя та Надії Улішаків.

Фото – сайт Лубенської міської ради

Перейти до вмісту