Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвицькій гімназії запрацювала професійна фотовідеостудія

У Лохвицькій гімназії запрацювала професійна фотовідеостудія

У Лохвицькій гімназії №1 відкрили портативну професійну фотовідеостудію. У гімназії до цього широко застосовувалася практика створення фото та відео, але для цього використовувалося застаріле обладнання.

Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Сучасна молодь прагне створюватиме якісний фотовідеоконтент не за допомогою телефонів, а в професійній студії, монтуючи відеоролики та працюючи з професійною апаратурою.

“Для функціонування студії, яку розмістили в музичному класі гімназії, придбали сучасне обладнання та апаратуру: ноутбук та сумку для нього, фотоапарат, спалах, штатив, петличний мікрофон, набір постійного студійного світла, зелену тканину (хромакей), карти пам’яті, кабелі, фіксатори для проводів, переноски”, – йдеться в повідомленні.

Мрію гімназистів втілив у проєкт “Портативна професійна фотовідеостудія “Сам собі режисер” м. Лохвиця” його ініціатор – президент гімназії Руслан Грязюк.

Відтепер 783 учні та 70 вчителів гімназії стануть активними учасниками роботи професійної фотовідеостудії, яка допоможе їм перетворювати свої ідеї у відеоролики пізнавального, розважального та наукового змісту. Контент гімназії зможуть переглядати всі мешканці Лохвицької громади.

Фото Лохвицька міська рада

Система Orphus