Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому районі склали 11 адмінпротоколів про порушення карантинних вимог

У Кременчуцькому районі склали 11 адмінпротоколів про порушення карантинних вимог

За тиждень, з 17 по 23 грудня, у Кременчуцькому районі перевірили заклади на дотримання протиепідемічних вимог.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Дотримання карантинних вимог перевірили на 42 об`єктах. Зокрема, провели п’ять позапланових перевірок у магазинах. Під час позапланових перевірок виявили порушення: відсутні записи термометрії працівників, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Також провели 37 комісійних обстежень, зокрема перевірили заклади громадського харчування, торгівлі, перукарні, заклади дошкільної освіти. Під час перевірок були виявлені порушення: відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування у закладі, відсутні ЗІЗ (маски), відсутні антисептики, дезінфікуючі засоби, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам.

Фахівці Кременчуцького районного управління за виявлені порушення склали та вручили керівникам закладів 11 протоколів про адміністративне правопорушення. З працівниками 42 закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus