Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці запрацював центр Дія.Бізнес

У Кременчуці запрацював центр Дія.Бізнес

24 грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України офіційно відкрило центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Кременчуці на Полтавщині. Це 11-й центр Дія.Бізнес. 

Джерело: Мінцифра

У новій, сучасній та просторій локації площею 160 квадратних метрів надаватимуть корисні послуги місцевим підприємцям: від безоплатних консультацій і бізнес-подій до пошуку інвесторів та тестування продукту на pop-up локації перед виходом на ринок.

Центр Дія.Бізнес розташований на 5-му поверсі ТРК «Галактика» (м. Кременчук, вул. Соборна, 21). 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Побудувати країну підприємців — одна із цілей Мінцифри. Адже розвинений малий та середній бізнес є запорукою розвитку країни. Тому ми створюємо інфраструктуру підтримки підприємців у регіонах, не тільки в обласних центрах, але й у менших містах». 

«Майбутнє за підприємцями. Саме тому дуже важливо, що відкриваються такі центри Дія.Бізнес. У них не лише можна отримати консультацію щодо бізнесу. Обирайте потрібну бізнес-тему, слухайте лекції, записуйтеся на консультації, розвивайте себе та власну справу», – сказав Народний депутат України Юрій Шаповалов.

«Відсьогодні підприємці Кременчука отримають нові можливості для старту та розвитку власної справи. Для відкриття центру Дія.Бізнес об’єднали зусилля місцевий бізнес, меценати, органи державної та місцевої влади. Ми віримо в те, що Кременчук — це місто, у якому можуть народжуватися великі компанії та реалізовуватися великі ідеї», – сказав Народний депутат України Олексій Мовчан.

«Центр Дія.Бізнес дасть поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу в Кременчуці. Ми допоможемо, підтримаємо, підкажемо, одно слово, зробимо все, щоб підприємці Кременчуку були успішними, масштабували свій бізнес і виходили на нові ринки», – відмітила ініціаторка створення Дія.Бізнес у Кременчуці, депутат Полтавської обласної ради Юлія Цибульська.

«Відкриття центру Дія.Бізнес у Кременчуці — це важлива і, можна сказати, історична подія для міста. Переконаний, це місце стане магнітом для підприємців нашого регіону та надасть імпульс для розвитку малого та середнього бізнесу. Запрошую підприємців відвідати цю чудову локацію та скористатися корисними безоплатними можливостями, які допоможуть вийти на новий рівень», – зазначив міський голова міста Кременчук Віталій Малецький.

«Центр підтримки малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес — це сучасний підхід до розвитку екосистеми, щоб збільшити потенціал місцевих підприємців шляхом розвитку навичок, надання корисної інформації та організації центру Дія.Бізнес як місця зустрічі підприємців для обміну досвідом та спільних проєктів місцевої громади Кременчука та інших міст», — керівник департаменту комунікацій «Хуавей Україна» Дун Айбо. 

На відкриття центру Дія.Бізнес не витрачені кошти державного бюджету. Це відбулося завдяки підтримці партнерів та соціально-відповідального бізнесу.

Система Orphus