Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Гадячі студенти коледжу культури презентували дітям казку “У пошуках чарівного горіха”

У Гадячі студенти коледжу культури презентували дітям казку “У пошуках чарівного горіха”

29 грудня на сцені Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського студенти третіх і четвертих курсів спеціалізацій “Видовищно-театралізовані  заходи”, “Народне пісенне мистецтво” на чолі з викладачем Ольгою Житченко підготували для дітей дивовижну казку “У пошуках чарівного горіха”. 

Діти захоплено слідкували за пригодами ведмедиків Тедді та веселого сніговика Олафа, щиро раділи появі ляльок Лол та папуг Ріо, допомагали прикрасити ялинку Міньйонам, танцювали запальний танець з Мікі та Міні Маусами, сміялися  з витівок Бебеки та Бубуки, сварилися на головного злодія казки Блека, зустрічали оплесками Діда Мороза, Снігуроньку та символ прийдешнього Нового року –  Тигрика та весело гралися біля ялинки.

Це цікаве та яскраве дійство мали змогу подивитися діти викладачів та працівників коледжу. Маленькі глядачі були надзвичайно задоволені і виходили зі святкової зали у чарівному новорічному настрої. А до дітей з особливими потребами завітали Дід Мороз та Снігуронька, які вручили діткам подарунки і солодощі та привітали їх з Новим роком.

 

Марія Бойко 

Фото – Ольга Житченко

Система Orphus