Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі студенти долучилися до акції “16 днів проти насильства”

У Гадячі студенти долучилися до акції “16 днів проти насильства”

Студенти Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І. Котляревського долучилися до заходів запропонованих МОН. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

На заняттях факультативу “Історичні меридіани” переглянуто матеріали, які було підготовлено та адаптовано у межах проєкту Ради Європи “Боротьба з насильством щодо дітей в Україні”, зокрема статистику порушення прав людини в Україні та світі, переглянуто відеоролик “Розкажи дорослому, якому довіряєш”. Як рефлексія на проведені заходи та власні переживання, студентами було виготовлено власні плакати «Ні – насильству». Наразі вони представлені в бібліотечному корпусі коледжу.

Питання насильства у нашому суспільстві актуальні, і дуже важливо вміти адекватно та своєчасно реагувати на його прояви. Такі акції не тільки привертають увагу до проблеми, але і дають практичні поради, як вести себе у випадку, коли навколо тебе вчиняються ситуації, в яких тобі не комфортно. І це – найважливіший підсумок проведених заходів.

Марія Бойко

Фото – Гадяцький коледж культури і мистецтв 

Система Orphus