Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У фіналі “Україна має талант” оголосили ім’я переможця 10-го сезону

У фіналі “Україна має талант” оголосили ім’я переможця 10-го сезону

25 грудня в ефірі телеканалу “СТБ” відбувся фінал 10-го сезону шоу “Україна має талант”.

У фіналі глядачі знову побачили найяскравіших та найулюбленіших учасників сезону. Цього вечора для шанувальників шоу заспівала також запрошена гостя ― Вєрка Сердючка.

Першими запалювали фінал Євгеній Ємельяненко та Влада Камишнікова. Пара на сцені легендарного шоу знову продемонструвала танці на роликах і показали неймовірні трюки, повідомляє СТБ.

Першим у категорії “Вокалісти” виступив Одесит Артем Галіс. Хлопець знову показав справжнісінький майстер-клас із вокалу. 

Учитель фізкультури із Запоріжжя Станіслав Скачко виступав наступним. Чоловік показав кілька атлетичних номерів. На кастингу він надував грілку, стоячи на руках, лежачи на цвяхах, став ковадлом, на якому молотом розбили великий шлакоблок і зламали об шию ціпок.

Наступним у фіналі виступив Михайло Макаров. Він вражає всіх своїм експериментальним стилем bone breaking. Він вивернув шию на очах у суддів і здивував глядачів своєю надприродною гнучкістю.

Читайте також: Учасник “Україна має талант” родом з Полтави вразив суддів гнучкістю свого тіла і потрапив до фіналу 

Наступними на сцені шоу виступив гурт ZAPAL. Колектив музикантів, які грають на цимбалах, гітарі та кахоні знову підкорили глядачів. Вони вразили українців грою на цимбалах та кахоні ― незвичних сучасній людині інструментах.

Повітряний акробат Ельдар Юлдашев знову підкорив глядачів своїм виступом. На сцені шоу продемонстрував неймовірну повітряну гімнастику і змусив глядачів аплодувати стоячи. 

 Також на сцені легендарного шоу виступило подружжя менталістів Mind2Mind. Марина ― українка з Дніпра, Джеймс ― британець, а зустрілися вони в рейсі. Тепер разом мешкають у Дубаї і виступають по всьому світі. У фіналі шоу вони продемонстрували менталізм ― здійснювали психологічні експерименти з елементами телепатії, ясновидіння, телекінезу, а також гіпнозу.

Після Mind2Mind сцену шоу запалював Дмитро Політов. Один з найвідоміших пілоністів, він уже десять років доводить, що pole dance ― не тільки про еротику, не лише “для дівчаток”; це мистецтво і важка щоденна праця. Політов виконав полденс з елементами крампу, від якого судді були в захваті. 

Другим  у категорії “Вокалісти” виступив Артем Фесько. 13-річний Артем ще на кастингу здивував усю країну, заспівавши легендарну пісню з фільму “5 елемент”. Співати його навчила бабуся, а ідею поїхати на шоу талантів подав дідусь.

Наталія Лебердюк та Денис Матросов на “Україна має талант”-2021 малювали картину світлом. Вони показали новий вид мистецтва у фіналі легендарного шоу і розчулили до сліз Ксенію Мішину, Сергія Притулу та Женю Кота.    

  

А от Єлизавета Крутікова не змогла виступити у фіналі “Україна має талант” через травму руки. 

За результатами голосування переможцем “Україна має талант” став Артем Фесько. 

Третє місце посів Артем Галіс, друге місце посів гурт ZAPAL.

 

 

ФОТО: фейсбук-сторінка Сергія Притули 

Система Orphus