Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

Цьогоріч на реалізацію Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу виділили 7,5 млн грн, – Сергій Фролов

Цьогоріч на реалізацію Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу виділили 7,5 млн грн, – Сергій Фролов

У 2021 році на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року виділили з обласного бюджету 7,5 млн грн.

Про це повідомив на засіданні конкурсної комісії з визначення виконавців заходів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Програма реалізується за напрямками: “Розвиток тваринництва”, “Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів”, “Кредитування фермерських господарств”, “Технічне переоснащення” і “Підтримка товаровиробників органічної продукції”.

Конкурсна комісія розглянула шість заявок, які надійшли на розгляд, та 10 відомостей претендентів на часткове відшкодування витрат.

За напрямком “Технічне переоснащення” – 2 заявки. Ці суб’єкти господарювання отримали право на компенсацію в розмірі 30% вартості (без ПДВ) придбаних в поточному році тракторів на суму 277,5 тис. грн.

“Кредитування фермерських господарств” – одна заявка. Право на отримання фінансової підтримки на зворотній основі надано фермерському господарству на суму 500,0 тис. грн.

“Створення та підтримка сільськогосподарських кооперативів” – 2 заявки. Право на отримання співфінансування отримав один сільськогосподарський кооператив в розмірі 50% вартості обладнання для охолодження та визначення показників якості молока на суму 252,7 тис. грн.

За напрямком “Підтримка товаровиробників органічної продукції” надійшла 1 заявка. Суб’єкт господарювання отримав право на компенсацію в розмірі 50% понесених витрат на отримання сертифікату відповідності, на суму 3,2 тис. грн.

Також на засіданні конкурсної комісії розглянули та погодили відомості претендентів на часткове відшкодування витрат за напрямком “Розвиток тваринництва” Програми, що надійшли від органів місцевого самоврядування:

– 11 фізичним особам буде надано фінансову підтримку за приріст поголів’я корів власного відтворення в розмірі 135,0 тис. грн.;

– 2 фізичним особам буде надано фінансову підтримку за закуплені телиці, нетелі або корови в розмірі 335,0 тис. грн.;

– 2 фізичним особам та 1 фермерському господарству буде надано відшкодування витрат на доїльне обладнання в розмірі 19,4 тис. грн.

За словами Сергія Фролова, Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року продовжить свою роботу у 2022 році.

Фото: фейсбук

Система Orphus