Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Центри обслуговування платників податків на Полтавщині з початку року надали понад 154 тисячі адмінпослуг

Центри обслуговування платників податків на Полтавщині з початку року надали понад 154 тисячі адмінпослуг

На сьогодні обслуговування платників податків Полтавщини здійснюється 27 Центрами обслуговування платників, які були створені у кожній ДПІ ще у 2012-2013 роках.

Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність, а в ЦОП ДПІ у м. Полтаві та ЦОП Кременчуцької ДПІ ще й отримати кваліфіковані електронні підписи.

“Протягом січня – листопада 2021 року Головним управлінням ДПС у Полтавській області надано 154 188 адміністративних послуги платникам податків, у тому числі в електронному вигляді – 30 295, через Центри обслуговування платників – 122 300”, – повідомив представникам мас-медіа заступник начальника ГУ ДПС у Полтавській області Максим Яіцький.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Полтавській області у розділі «Адміністративні послуги».

Протягом січня – листопада 2021 року до Центрів обслуговування платників органів ДПС у Полтавській області звернулося 162 075 платників податків

До 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізований спосіб легалізації доходів. Телефони для консультацій з даного питання розміщені за посиланням.

ФОТО: Полтавщина

Система Orphus