Ви тут:

Свіжа риба для корисних та смачних страв

Свіжа риба для корисних та смачних страв

Риба є одним з найважливіших продуктів, який повинен бути в раціоні кожної людини. Сучасний ринок пропонує морську та річкову продукцію, яка багата корисними вітамінами та мікроелементами, необхідними для здоров’я людини. Свіжа риба рекомендується до вживання хоча б двічі на тиждень, щоб організм отримував користь від такої їжі (https://metro.zakaz.ua/ru/categories/fresh-fish-metro/). З неї можна приготувати безліч різних святкових та повсякденних страв.

рыба

Рибу потрібно вибирати дуже уважно – вона повинна мати характерний колір та запах. Найпопулярніші представники, які можна знайти у продажу:

  • сьомга;
  • форель;
  • товстолоб;
  • сом;
  • кефаль;
  • Дорадо.

Вартість залежить від місця вилову та виду продукції, оскільки річкові представники мають низьку ціну на відміну від морських. Не знаєте, де купити недорогі та якісні продукти в Україні? Тоді загляньте на сайт магазину Метро, щоб обрати потрібні товари.

Купити свіжу рибу в інтернет-магазині

Зараз кожна людина намагається максимально оптимізувати свій час та раціонально його розподілити. Не всі можуть собі дозволити їздити магазинами і витрачати на це кілька годин, тому компанія Метро пропонує купити свіжу рибу та інші продукти www.metro.zakaz.ua/ru/categories/chilled-seafood-metro/ з каталогу інтернет-магазину. Тут ви знайдете великий асортимент товарів за прийнятними цінами. Отримати додаткову економію вдасться завдяки акціям та знижкам, які періодично оновлюються на сайті. Не пропускайте вигідні пропозиції та стежте за всіма подіями на майданчику. Також підписуйтесь на поштове розсилання новин. Акції Метро економлять ваші гроші на популярні товари для дому та сім’ї.

Для комфорту покупоки можете замовити продукти з доставкою додому у Києві. Це зручна опція, яка приходить на допомогу багатьом людям із щільним робочим графіком. Послуга позбавить вас необхідності виходити з дому, їхати в магазин і везти додому важкі пакети з продуктами. Кур’єр доставляє замовлення за всіма правилами, щоб кожен споживач отримав якісні товари. Для транспортування використовуються спеціальні упаковки та контейнери.

Замовити товари може будь-який клієнт, який пройшов реєстрацію. Сплатити покупку можна на сайті карткою або при отриманні посилки готівкою. Якщо залишаться питання, можете зателефонувати до техпідтримки, щоб отримати консультацію. Також на майданчику Metro можна знайти корисну інформацію в окремих блоках. Для швидкого та зручного пошуку товарів встановлюйте фільтри та сортуйте позиції за категоріями. Віддавайте перевагу тільки кращим умовам та найвигіднішим пропозиціям!

Система Orphus