Ви тут:
Економіка Суспільство Україна 

Світовий банк розгляне надання Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності, – Мінекономіки

Світовий банк розгляне надання Україні 300 млн євро на підвищення енергоефективності, – Мінекономіки

17 грудня Рада директорів Світового банку розглядатиме надання Україні 300 млн євро в рамках другого траншу за проєктом “Друга позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення”.

Про це йшлося на зустрічі з Регіональним директором Світового банку Арупом Банерджі, повідомила на своїй сторінці у фейсбуці Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

“Ці кошти будуть спрямовані насамперед на фінансування президентського проєкту “Енергетична незалежність”. Спільно готуємо системний документ про напрями співпраці. Йдеться про Стратегію партнерства на 2022 – 2026 роки. У фокусі – економічний розвиток України, макрофінансова стійкість, впровадження електронного урядування та цифровізації, розширення експортних ринків та посилання конкурентоспроможності українських “зелених” технологій. Також очікуємо на реалізацію Світовим банком інвестиційних проєктів у галузях машинобудування, енергетики, інформаційних технологій, сільського господарства та будівництва”, – зазначила Юлія Свириденко.

Також наголосила, що важливим напрямком співпраці залишається збільшення конкурентоспроможності зовнішньої торгівлі.

“Мінекономіки працює над тим, щоб законодавче посилити та підвищити ефективність Експортно-кредитного агентства (ЕКА). Діяльність установи має сприяти збільшенню присутності українських експортерів на зовнішніх ринках. Ще один пріоритет – розширення державно-приватного партнерства та загальне покращення бізнес-клімату”, – додала Юлія Свириденко.

Фото: фейсбук

Система Orphus