Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спорткомплекс у Полтаві готують до останнього етапу будівництва

Спорткомплекс у Полтаві готують до останнього етапу будівництва

Новий спортивно-видовищний комплекс у Полтаві готують до останнього етапу будівництва – проведення пусконалагоджувальних робіт.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У будівлі вже облаштували тепловий пункт, облагородили територію навколо, де висадили переважно хвойні рослини. Зараз робітники монтують обладнання для системи водопідготовки, завершуються укладати кахель всередині приміщення.

Нагадаємо, спортивно-видовищний комплекс на вулиці Петра Юрченка в Полтаві зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Такий спорткомплекс надасть змогу розвивати на Полтавщині кілька видів спорту: плавання, водного поло, триатлону, фізпідготовки веслувальників, борців і боксерів, плавання серед спортсменів із інвалідністю – дефлімпійські та паралімпійські види спорту. У комплексі облаштують три басейни – 50, 25 та 6,5 метрів. Великий басейн матиме 8 доріжок і відповідатиме всім європейським стандартам для проведення міжнародних змагань з європейською метричною системою фіксування результатів. Будівля передбачає доступність і безпечність для людей з інвалідністю.

Система Orphus