Ви тут:
PROвсе Суспільство 

SpaceX здійснила 100-у м’яку посадку першого ступеня ракети Falcon 9

SpaceX здійснила 100-у м’яку посадку першого ступеня ракети Falcon 9

Американська компанія SpaceX провела свій 31-й орбітальний пуск у 2021 році, відправивши за допомогою ракети-носія Falcon 9 корабель Dragon з трьома тоннами вантажу до Міжнародної космічної станції.

Як повідомляє 24 канал, американська компанія SpaceX провела свій 31-й орбітальний пуск у 2021 році, відправивши за допомогою ракети-носія Falcon 9 корабель Dragon з трьома тоннами вантажу до Міжнародної космічної станції.

Двоступенева ракета Falcon 9 стартувала з майданчика Launch Pad 39, розташованого на території Космічного центру Кеннеді, 21 грудня о 05:07 за місцевим часом. Цей запуск дав старт 24-й місії компанії з доставки вантажів на орбітальну станцію.

Читайте також: SpaceX вперше повторно використала першу ступінь Falcon 9

Цього разу на борту корабля Dragon перебуває близько 3 тонн вантажів, зокрема запас продовольства, а також матеріали та обладнання для проведення наукових експериментів. Окрім звичного вантажу до МКС полетіли й подарунки та привітання для астронавтів.

Приблизно через вісім хвилин після старту Falcon 9 перший ступінь ракети-носія повернувся на Землю і здійснив м’яку посадку на спеціальну плавучу платформу Just Read the Instruction.

Система Orphus