Ви тут:

Смарт-годинник Apple Watch: чому люди готові платити за них високу ціну

Смарт-годинник Apple Watch: чому люди готові платити за них високу ціну

Розумні годинники присутні в асортименті багатьох брендів, а висока конкуренція на ринку цифрових гаджетів змушує виробників адаптувати цінову політику під запити покупців. У цій гонці знижок та акцій не бере участі хіба що компанія Apple. Ціна Епл Вотч залишається вищою, ніж у продукції інших торгових марок, але це не призводить до зниження об’ємів продажів. А все через те, що «яблучні» пристрої демонструють преміальний дизайн, високу функціональність та безкомпромісну якість виготовлення, з якою неможливо конкурувати. У нашій статті ми трохи розповімо про ті особливості, які забезпечують смарт-годиннику Apple незмінну популярність у мільйонів користувачів.

Дизайн та корисні функції Apple Watch

Дизайнери «яблучного» бренду намагалися зробити зовнішній вигляд гаджетів оригінальним та впізнаваним. Це їм чудово вдалося, і сьогодні смарт-годинник від Apple задає стильні тренди у світі цифрової моди. Корпуси пристроїв виготовлені з легкого та зносостійкого алюмінію, рамки навколо дисплея є максимально тонкими, завдяки чому корисна площа екрана порівняно велика. Компактні та легкі гаджети представлені в декількох ошатних відтінках, серед яких знайдуться варіанти як для жінок, так і для чоловіків. Ще більше можливостей для індивідуалізації пристрою забезпечують змінні ремінці. Користувачі можуть вибрати моделі із силікону, текстилю, інших тактильно приємних та зносостійких матеріалів.

Набір функцій Apple Watch також вражає. У гаджетах реалізовані такі опції:

  • контроль вхідних та вихідних дзвінків, повідомлень;

  • ведення щоденника з оповіщеннями;

  • керування камерами для бездоганних знімків;

  • керування плеєром;

  • подання вказівок голосовому помічнику;

  • визначення та відправлення геолокації;

  • перевірка електронної пошти;

  • листування у соціальних мережах і багато інших.

Особливий інтерес користувачів викликають функції, що допомагають слідкувати за станом здоров’я. Смарт-годинник дозволяє зробити електрокардіограму, виміряти частоту пульсу, здатні виявити миготливу аритмію. Моделі останніх серій оснащені оксиметром і можуть визначати рівень насичення крові киснем. У смарт-годиннику також реалізовано десятки програм для спортивних тренувань. Пристрої цілком можуть замінити собою персонального тренера, замість нього стежитимуть за регулярністю та інтенсивністю навантажень, нагадуватимуть про необхідність фізичної активності. Гаджети також здатні виконувати роль особистого дієтолога. Вбудований лічильник калорій допоможе правильно скласти раціон і досягти балансу енергії, яку ви споживаєте і витрачаєте протягом дня.

Одним словом, смарт-годинник Apple Watch хороший як за зовнішніми характеристиками, так і за функціональністю, а якість цієї електроніки не має собі рівних. Тому навіть за порівняно високої вартості гаджетів армія їх шанувальників постійно зростає.

Система Orphus Поделиться на fb