Ви тут:
Культура Прес-релізи Суспільство 

“Щедрик: магія Різдва/Shchedryk: celebrating Christmas magic”: святковий концерт відбудеться вже завтра

“Щедрик: магія Різдва/Shchedryk: celebrating Christmas magic”: святковий концерт відбудеться вже завтра

18 грудня о 18:00 у м. Києві на Михайлівській площі зі святкового концерту та 3D мапінгу розпочнеться проведення культурно-мистецької кампанії “Щедрик: магія Різдва/Shchedryk: celebrating Christmas magic”.

Подія організована Міністерством культури та інформаційної політики України разом з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти та Міністерством закордонних справ України.

“Щедрик – набагато більше, ніж просто мелодія. Це живий приклад того, як культура може об’єднувати людей з усього світу і стати поштовхом для створення нових культурних продуктів”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Під час концерту прозвучить як улюблена мелодія “Щедрик”, так й інші українські різдвяні колядки та пісні у виконанні відомих українських співаків, знаних хорів та оркестрів. 

Злата Огнєвіч, KRUTЬ, Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України, Національна заслужена академічна капела України “ДУМКА”, Джазовий вокальний чоловічий секстет “MANSOUND” – і це ще далеко не весь список виконавців та колективів, яких ви побачите на сцені цього суботнього вечора.

“Через твори мистецтва ми визначаємо себе та свою ідентичність. Тому вкрай важливо нам, українцям, зберігати традицію живого виконання Щедрика і єднати навколо неї інших. Адже музична емоція та святковий настрій – це нативні речі для кожного з нас, які не потребують перекладу.” – коментує Галина Григоренко – голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Авторка наративу проєкту — Тіна Пересунько, засновниця ГО “Інститут Леонтовича”. Айдентика проєкту — Максим Шаповал, студент інституту Projector, курс Identity. Photinus studio — автори мультимедійної інсталляції та відеомапінгу (режисер — Олексій Сай). Партнер — Kyiv Academy of Media Arts, курс New Media. Технічний партнер мультимедійної інсталяції — компанія Epson

Система Orphus