Ви тут:
R Суспільство 

Середньовічна витонченість: що треба знати про готичний стиль в інтер’єрі?

Середньовічна витонченість: що треба знати про готичний стиль в інтер’єрі?

У сучасній моді оздоблення приміщень сформувалась течія копіювання старовинних інтер’єрів. Готика — один із найцікавіших напрямків, який сформувався в ХІІІ столітті. Готичний стиль характеризується особливим поєднанням розкоші й аскетичності, величності і вишуканості. Такий ефект досягається спеціальними прийомами.

Меблі в готичному стилі

Бездоганний варіант — антикваріат, виготовлений у відповідний період. Але такі речі коштують дуже дорого. Вам допоможе мебляр на Viyar Bazar. На сайті опубліковані пропозиції від кваліфікованих майстрів. Потрібно лише знайти фахівця, що спеціалізується на виготовленні меблів у готичному стилі.

Одразу відмовтесь від пластику, корпусних конструкцій тощо. У Середньовіччі меблярі працювали з натуральною деревиною і кованим залізом. Саме ці матеріали мають домінувати в готичному інтер’єрі. Для реалізації такого проекту потрібен досвідчений меблевий майстер, що вміє працювати з різьбленням по дереву. Для готичного періоду характерна висока якість і вишуканий дизайн речей.

Архітектурні і декоративні особливості

Визначальна риса стилю — аркові форми. Їх дуже важко реалізувати на стелі в міській квартирі, але ви можете імітувати дерев’яне багаторівневе оздоблення. Аркову форму легше використати на вікнах. Чудовим доповненням стануть вітражі.

Стіни декоруйте натуральним каменем чи пофарбуйте в світлий колір. Повісьте на них гобелени, репродукції старовинних картин у важких рамах. Підлога може бути з каменю, матової плитки чи деревини.

У ті часи центром помешкання був камін. Тому варто розглянути можливість облаштування хоча б декоративної версії. Доповнять готичний інтер’єр шкіри тварин і килими ручної роботи.

Чому варто шукати мебляра на сайті Viyar Bazar

Це спеціалізований портал. Тут виконавець і клієнти можуть знайти один одного онлайн. Кожен мебляр створює профіль, у якому описує свою кваліфікацію і досвід. Потенційний клієнт може ознайомитися з портфоліо майстра, в якому є фото реалізованих проектів. Вибрати найкращого мебляра допоможе рейтинг, який формується на основі кількості успішно виконаних робіт і відгуків клієнтів.

Послуги на сайті пропонують професіонали з різних областей України. Ви можете заощадити час і зосередити увагу на місцевих майстрах. Потрібні послуги мебляра в Києві? Укажіть назву міста в спеціальному полі. Система швидко відсортує всі профілі і запропонує вам лише тих майстрів, які відповідають вказаному критерію.

Пройдіть швидку процедуру реєстрації на Viyar Bazar. Після цього ви зможете опублікувати власне оголошення з описом проекту. Меблярі самі запропонують послуги. Вам потрібно лише здійснити вибір найкращого виконавця з високим рейтингом і вигідними цінами.

Система Orphus