Ви тут:
Суспільство Україна 

РФ намагається діяти в Україні через “п’яту колону”, – Олексій Данілов

РФ намагається діяти в Україні через “п’яту колону”, – Олексій Данілов

Незважаючи на те, що ситуація на фронті у зв’язку з агресивними діями РФ залишається складною, Україна готова дати агресорові адекватну відповідь.

Джерело: пресслужба РНБО

Про це під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ілгварсом Клявою сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

«Ми готові до будь-якого розвитку подій. З 1 січня наступного року повністю запрацює Закон України «Про основи національного спротиву», наші сили територіальної оборони і спроможність суспільства до опору будуть значно посилені», – сказав Данілов.  

Секретар РНБО також наголосив, що російський агресор не обмежується військовим виміром, а намагається діяти в Україні через свою «п’яту колону».

Данілов підкреслив, що для ефективної протидії агресивним діям РФ необхідна консолідація зусиль «справжніх партнерів». «Латвія та інші країни Балтії розуміють, що таке РФ», – додав він.

Пан Ілгварс Клява запевнив у незмінності підтримки Латвією України на її шляху до відновлення суверенітету і територіальної цілісності над тимчасово окупованими територіями. Пан Посол повідомив, що нещодавно відвідав район проведення Операції Об’єднаних сил, де під час спілкування з військовослужбовцями «на власні очі побачив, як вони захищають країну та існування своєї нації».

Також він висловив готовність його країни поглиблювати співробітництво між нашими державами та надалі підтримувати Україну на міжнародній арені.

Система Orphus