Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прозорро.Продажі підписали Меморандуми про співпрацю з Кременчуком та прилеглими громадами в рамках запуску ринку землі через онлайн-аукціони

Прозорро.Продажі підписали Меморандуми про співпрацю з Кременчуком та прилеглими громадами в рамках запуску ринку землі через онлайн-аукціони

У середу, 8 грудня, директор держпідприємства “Прозорро.Продажі” Олексій Соболев та перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пилипенко підписали Меморандум про співпрацю в межах запуску ринку землі.

Меморандуми про співпрацю з держпідприємством також підписали представники прилеглих територіальних громад — Глобинської, Градизької, Козельщинської, Новогалещинської, Омельницької, Піщанської та Пришибської. 

Тривала співпраця між Прозорро.Продажі й містами та територіальними громадами щодо реалізації активів через е-аукціони принесе вагомі результати громадам та сприятиме прозорій роботі з ринком землі.

Також у рамках співпраці з міськими радами експерти держпідприємства ділитимуться знаннями та досвідом щодо особливостей продажу та оренди землі через прозорі аукціони.

Станом на 8 грудня 2021 року в системі вже оголошено понад 1500 аукціонів із продажу та оренди землі загальною вартістю на понад пів мільярда грн. Загальна площа земельних ділянок, виставлених на торги — 8,5 тис.га.

Нагадаємо, 5 жовтня набула чинності урядова постанова (№ 1013), яка запустила ринок оренди та продажу державної та комунальної землі через систему «Прозорро.Продажі». Відповідно до постанови продаж та оренда державної та комунальної землі відбувається виключно через прозорі аукціони на підвищення ціни. Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» гарантує безпечність торгів, неможливість втручання в їхній перебіг та рівний доступ кожного учасника до участі в аукціоні.

Система Orphus