Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Протягом тижня на Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби перевірили майже 500 об’єктів

Протягом тижня на Полтавщині фахівці Держпродспоживслужби перевірили майже 500 об’єктів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевіряють дотримання правил карантину у громадських місцях.

Джерело: Держпродспоживслужба Полтавщини

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчування,  закладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

З 20 по 26 грудня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили майже 500 об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 87  об’єктах  (20 %). До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування – надали 87 приписів (пропозицій),  склали 50 протоколів  про адміністративне правопорушення.

Зокрема фахівці Управління перевірили:

187 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 36 об’єктах (19%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 36 рекомендацій. Склали  25 протоколів про адмінправопорушення.

150 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 36 встановлено порушення (24%). Надали 36 рекомендацій. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

26 закладів громадського харчування, на 9 встановили  порушення (35%). Надали 9 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення.

14 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

Перевірили 16 дитячих дошкільних закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

Перевірили 20 освітніх закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів  не виявили.

1 вищий навчальний заклад, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

6 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

1 спортивний зал, 1 кінотеатр, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

4 об’єкти пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 4 об’єктах (100%). Склали 4 протоколи  про адмінправопорушення;

13 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові    відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 2 об’єктах  (15,4%). Склали  1 протокол  про адмінправопорушення.

Система Orphus