Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія погодила внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери

Профільна комісія погодила внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери

21 грудня постійна комісія Полтавської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО під головуванням депутата обласної ради Миколи Кульчинського та за участі заступника голови обласної ради Лілії Руроєвої, заступника голови Полтавської ОДА Ігоря Панченка розглянула низку проєктів рішень.

Внесенням змін передбачено розширити коло заходів, які спрямовані на виконання завдань, які реалізуються в рамках, наприклад, Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства. За указом Президента було розроблено відповідну обласну програму. Передбачаємо запровадження практики стажування представників Інститутів громадянського суспільства на базі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Передбачається проведення двох регіональних форумів“, – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

Депутати підтримали проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2021-2023”.

Розглянувши лист Громадської організації “Зелена Хвиля Полтава” щодо спорудження меморіалу захисникам України, комісія вирішила звернутись до Полтавської міської ради.

“Відповідальність за створення Меморіалу захисникам України має брати на себе не лише обласна рада, а й міська. Так як Меморіал буде знаходитись саме у Полтаві. Отримавши відповідь на звернення розумітимемо, в якому напрямку рухатись далі”, – зазначив Микола Кульчинський.

Погодили члени комісії проєкт рішення обласної ради “Про внесення змін до регіональної програми інформатизації “Цифрова Полтавщина” на 2021 – 2023 роки”, проєкт рішення обласної ради “Про план роботи обласної ради на 2022 рік”, проєкт Плану роботи постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО на 2022-й рік, погодили кандидатуру Володимира Шпортуна (посмертно) для занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

Депутати розглянули додаткове питання про внесення змін до складу постійних комісій та вирішили винести його на розгляд сесії.

Перейти до вмісту