Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Продовжується будівництво реабілітаційно-відновлювального комплексу у Решетилівці

Продовжується будівництво реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» у Решетилівці

Загальна кошторисна вартість складає 49,4 млн грн.

15 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін та представники Європейського інвестиційного банку, Представництва ЄС в Україні, ПРООН, Міністерства розвитку громад і територій України відвідали місто Решетилівку та ознайомилися з ходом робіт із реконструкції Фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-віновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради.

Олександр Біленький зазначив соціальну значущість даного проєкту для нашого регіону та України.

«Важливо, щоб цей об’єкт став перлиною не лише області, а й всієї України. І спортсмени з інвалідністю, і вимушені переселенці зможуть тут реабілітуватися, займатися спортом», – підкреслив Олександр Біленький.

За його словами ідея створення Фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради в Решетилівці для людей з інвалідністю виникла в 2018 році.

«Ми сформували план, концепцію, розробили проєкт і зараз реалізовується його перша черга за кошти Надзвичайної кредитної програми відновлення України та обласного бюджету. Разом це 60 млн грн. Ми матимемо власну спортивну залу, одну з найкращих в Україні. буде гуртожиток і декілька полів для ігрових видів спорту. Також сподіваємося отримати перемогу і відповідно кошти для другого етапу впровадження проєкту. Приведемо до ладу футбольне поле, трибуни для глядачів із приміщеннями. Навколо стадіону прокладемо бігові доріжки. Це буде дійсно крутий спортивний комплекс. Наразі будівельники гарантують, що до кінця січня 2022 року перша черга робіт буде здана в експлуатацію», – зазначив Олександр Біленький.

«Разом із представниками Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку, ПРООН побували на будівництві фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» у Решетилівці. Його реконструюють у межах програми Президента Володимира Зеленського «ВеликеБудівництво» за кошти НКПВУ та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість – 49,4 млн грн. Уже наступного року тут має запрацювати центр інваспорту, де зможуть відновлювати сили та тренуватися до 300 спортсменів з інвалідністю, учасники паралімпіад та дефлімпіад. У «Колосі» розвиватимуть карате, армрестлінг, голбол, волейбол, футбол, бочче, легку атлетику», – йдеться у повідомленні першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна.

Будівельники вже завершили монтувати металоконструкції спортивної зали, утеплюють побутовий і спортивний корпуси, гараж. Тривають роботи і всередині будівель. На вулиці будують майданчики, монтують огорожу. Близько 30 робітників працюють без вихідних, щоб якнайшвидше завершити розпочате.

Перейти до вмісту