Ви тут:
Культура Суспільство 

Представили перший офіційний трейлер та оголосили дату прем’єри історичного екшену “Довбуш”

Представили перший офіційний трейлер та оголосили дату прем’єри історичного екшену “Довбуш”

Творці історичного екшену “Довбуш”/ Dovbush Movie презентували перший офіційний трейлер та оголосили дату прем’єри. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Прем`єра запалнована на 12 травня 2022 року.
“Це історія про те, що неможливо позбавити людину свободи: вона все одно буде її прагнути й шукати, навіть ціною власного життя. Це історія про нашу свободу – як внутрішню, так і зовнішню. Це про захист своєї родини, своїх інтересів, своєї честі… Про Батьківщину, яка набуває для нас все більшого й більшого значення. Батьківщина для нас вже не просто територія, а внутрішнє духовне поняття й переживання. Саме зараз воно стає все реальнішим і таким, без якого ми більше не зможемо жити, не зможемо себе поважати. Тим, що для нас вже стало важливішим, ніж саме життя”, – йдеться у повідомленні Держкіно.

За словами авторів стрічки, Довбуш – унікальний український герой, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому, та його історія стала безсмертною. Історія про свободу понад усе, про всеосяжну любов: до свого народу, до рідної землі. Творці обіцяють багато екшену, що у поєднанні зі справжніми емоціями оживить легенду про славетного Довбуша – борця за незалежність, справжнього володаря Чорногори.
🔸 Режисер: Олесь Санін / Oles Sanin
🔸 Продюсери: Максим Асадчий, Олесь Санін
🔸 Співпродюсер: Данило Білак
🔸 Сценаристи: Пол Волянський, Олесь Санін, Василь Портяк, Максим Черниш
🔸 Оператор: Сергій Михальчук
🔸 Композитор: Алла Загайкевич
🔸 Художники-постановники: Олександра Дробот, Юрій Григорович
🔸 Художники по костюмам: Гала Отенко, Марія Керо
🔸 Художник по гриму: Ірина Солодовська
🔸 Постановники трюків: Петро Треско, Руслан Горілий, Петро Жирун
🔸 Кастинг-директор: Алла Самойленко
У ролях: Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський, Дар’я Плахтій, Матеуш Косьцюкевіч, Агата Бузек, Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Олександр Мавріц.
Виробник фільму – компанія Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральною дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution.
Система Orphus Поделиться на fb