Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Працівники Теруправління ДБР Полтави привітали вихованців підшефних дитячих будинків з Днем Святого Миколая

Працівники Теруправління ДБР Полтави привітали вихованців підшефних дитячих будинків з Днем Святого Миколая

З нагоди Дня Святого Миколая працівники Теруправління Бюро Полтави вкотре завітали до навчальних та інтернатних закладів, з якими співпрацюють вже не один рік.

Джерело: пресслужба ТУ ДБР у м. Полтаві

У Полтаві подарунки отримали вихованці місцевого навчально-реабілітаційного центру. Цього року колектив управління презентував закладу комп’ютерну техніку та канцелярію, а діткам – фрукти.

«Надзвичайно приємно, що про нас не забувають. Зазначу, що подарунки від ДБР завжди найбажаніші. Специфіка нашого закладу передбачає, зокрема, і роботу з дітками за допомогою комп’ютерів – завдяки спеціальним розвивальним програмам. Тому ноутбуки, які нам подарували, необхідні як ніколи. Загалом, радує, що наші друзі (а я так вже давно називаю працівників ДБР) приїжджають не лише на свята», — говорить директор центру Любов Січкар.

Працівники підрозділу Теруправління ДБР, який дислокується у Харкові, підготували подарунки для Богодухівського дитячого будинку-інтернату. Дітям передали новорічні набори з солодощами, розвивальні ігри, канцелярські набори.

А представники Бюро у Дніпрі відвідали місцевий дитячий будинок-інтернат. Для закладу та його вихованців також підготували солодкі подарунки.

«Для того, щоб зробити добру справу, не варто чекати якоїсь дати. Тож ми намагаємося регулярно підтримувати тих, хто цього потребує. Утім, День Святого Миколая, Новий Рік та Різдво – це ті свята, у які діти найбільше сподіваються на приємні сюрпризи. Тому в ці дні залишити дітей без подарунків ми не можемо», — зазначив директор Теруправління ДБР Полтави Денис Маньковський.

Система Orphus