Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 4 млн грн отримають громади Полтавщини на придбання житла або виплату компенсацій для його придбання, – Катерина Рижеченко

Понад 4 млн грн отримають громади Полтавщини на придбання житла або виплату компенсацій для його придбання, – Катерина Рижеченко

Понад 4 млн грн розподілять між громадами області на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

Джерело: Полтавська ОДА

«Основне завдання – це перерозподіл залишків коштів субвенції з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», – зауважила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

Її розподілили особам регіонального списку, яким може бути придбано житло або призначена грошова компенсація для його придбання, наступним чином: Кременчуцька громада – 7 осіб, Горішньоплавнівська, Карлівська, Кобеляцька та Скороходівська громади – по 1 особі. Загалом – 11 осіб.

Читайте також: На Полтавщині трьом ВПО та родині учасника АТО/ООС придбають житло за кошти державної субвенції

Члени регіональної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа одноголосно підтримали рішення про перерозподіл залишків коштів відповідної субвенції.

Система Orphus