Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський університет приєднався до “Дія.QR”

Полтавський університет приєднався до “Дія.QR”

Студенти, відвідувачі, працівники та абітурієнти Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” зможуть авторизуватись і користуватись послугами “Дія” лише використавши електронний паспорт.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук ректор навчального закладу Володимир Онищенко.

“Оскільки законодавством закріплено право використання громадянами України e-паспорта та e-паспорта для виїзду за кордон разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом та цифровим кодом), то має бути створена відповідна інфраструктура. Потужний інноваційний університет з відмінною матеріально-технічною базою одним з перших втілює подібні проєкти та долучається до поетапної цифровізації різноманітних сфер людського життя. Упродовж останніх років у Полтавській політехніці успішно впроваджується концепція “е-університету”, чимало служб та департаментів працюють у режимі “paperless”, багато послуг діджиталізовано і переведено в онлайн”, – повідомив Володимир Онищенко.

Як працює “Дія.QR”:

-у місцях контакту з відвідувачами розміщуємо QR-код;

-відвідувач сканує QR-код для передавання копії цифрового документа (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку “Дія”);

-у мобільному застосунку підтверджує передавання персональних даних. “Дія” автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів з адресою отримувача;

-відвідувач натискає “Надіслати” у своєму поштовому клієнті – копію цифрового документа надходить на електронну адресу відповідного підрозділу, департаменту чи відділу університету.

Нагадаємо, Полтавський краєзнавчий музей став п’ятим в Україні, який приймає документи в “Дії”.

Система Orphus