Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський письменник став лауреатом Премії Львова

Полтавський письменник став лауреатом Премії Львова

Лауреатом Премії Львова – міста літератури ЮНЕСКО – став полтавський письменник Сергій Осока за збірку новел “Три лини для Марії” (Видавництво Старого Лева).

Про це повідомляє “Читомо”.

ФОТО: Kyiv Daily

Переможець отримав статуетку і грошову винагороду у розмірі 150 тисяч гривень.

ФОТО: Національна спілка письменників України

Спеціальну відзнаку здобула Ірина Шувалова за книжку “Каміньсадліс”. Вона отримала 50  тисяч гривень.

Сергій Осока — письменник, редактор, колумніст, перекладач. Родом із Полтавщини. За освітою філолог. Працював журналістом. Дебютував як автор поезії, з 2002 року член НСПУ. Лауреат літературних конкурсів, тексти відзначені “Смолоскипом”, “Гранословом”. У “Видавництві Старого Лева” вийшли друком поетична збірка “Небесна падалиця” і книжка короткої прози “Нічні купання в серпні”.

Премія Львова − міста літератури ЮНЕСКО − найбільша літературна премія, яку присуджує міська влада в Україні. Премію заснували для вшанування і надання суспільного резонансу творам сучасної літератури, які артикулюють цінності людяності та будують мости порозуміння, підтримують свободу слова та самовираження, міжкультурну комунікацію та виховання толерантності. До номінації приймали оригінальні або перекладні твори, які були вперше опубліковані українською мовою у 2020 році.

 

 

 

ФОТО: Львівська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb