Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський обласний ТЦК та СП визнали кращим Оперативного командування “Північ”

Полтавський обласний ТЦК та СП визнали кращим Оперативного командування “Північ”

У Полтавському обласному ТЦК та СП підбили підсумки діяльності за рік.

Джерело: Полтавський обласний ТЦК та СП

“Це був важкий рік – реформування системи територіальних центрів комплектування відповідно до адміністративної реформи, ведення діяльності в умовах обмежень пов’язаних з коронавірусною інфекцією, формування підрозділів територіальної оборони. Рік ще не завершився, тож до кінця року ще є час допрацювати питання формування їх формування”, – сказав військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Дмитро Губський.

Дмитро Губський визначив завдання на наступний, 2022 рік. Головні з них – збереження життів та здоров’я військовослужбовців та готовність до виконання завдань – проведення призовних кампаній, комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом та інших завдань, які покладаються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Також військовий комісар подякував особовому складу за те, що Полтавський обласний ТЦК та СП визнали кращим Оперативного командування «Північ».

В ході підбиття підсумків начальники секторів та відділів відзвітували про результати роботи і визначили, які з територіальних центрів комплектування області впоралися краще з поставленими обов’язками за своїми напрямками. Найкращим в області став Полтавський районний ТЦК та СП.

 

Система Orphus