Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавських підприємців та керівників закладів прохають перевіряти стан територій під час несприятливих погодних умов

Полтавських підприємців та керівників закладів прохають перевіряти стан територій під час несприятливих погодних умов

У зимовий період підприємці та керівники закладів освіти, медицини мають перевіряти стан територій біля своїх закладів під час снігопадів та ожеледиці.

Про це наголосив міський голова Полтави Олександр Мамай під час засідання виконкому 2 грудня.

“Сьогодні вже 2 грудня і погода може зіпсуватись у будь-який час. Тому звертаюсь до всі керівників виконавчих органів та комунальних організацій, які забезпечують життєдіяльність міста, а також до всіх підприємців, які мають лотки, магазини. Прошу перевірити роботу мобільних бригад, які задіяні на прибиранні міста від снігу. Також звертаюсь до керівників освітньої і медичної галузі з проханням проводити необхідну роботу для дотримання правил безпечної поведінки дітей під час снігопадів, ожеледиці і сильних морозів. Снігопадів поки що не прогнозують, а ожеледиця може виникнути в будь-який час. Також потрібно здійснювати постійний моніторинг стану територій закладів освіти, медицини під час несприятливих погодних умов”, – зазначив Олександр Мамай.

Він також додав, що міста забезпечено піщано-сольовою сумішшю для посипки тротуарів та доріг на 100%. Також у звичному режимі продовжує працювати весь комунальний транспорт.

Нагадаємо, у Полтаві перекриють рух транспорту на кількох вулицях.

 

 

ФОТО: Полтава365

Система Orphus