Полтавщина Суспільство

Полтавські рятувальники вибороли перше місце на чемпіонаті з волейболу

9 грудня на базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції в Полтавській області відбувся чемпіонат Полтавської обласної організації ФСТ “Динамо” з волейболу за програмою комплексних змагань “Спартакіада – 2021” серед колективів фізкультури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб.

Джерело: Головне управління ДСНС у Полтавській області.

За першість боролися шість команд. У фінальних іграх чемпіонату взяли участь представники з трьох команд. За результатами змагань перше місце виборола збірна команда Головного управління ДСНС України у Полтавській області, друге місце – спортсмени з військової частини 3052 Національної гвардії України, третє – посіла збірна команда Головного управління Національної поліції в Полтавській області .

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені кубками, медалями та грамотами.